JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
Magiczny golden retriever
Ten filmik zajmie ci kilka sekund w dzisiejszym dniu, a z pewnością cię rozbawi.
216 · 13 · 2 lata i 5 miesięcy temu
Zwierzę, którego nazwa jest jednocześnie nazwą przedmiotu?
Familiada kolejny raz udowodniła, że czasem lepiej nic nie powiedzieć, niż palnąć jakąś głupotę
151 · 118 · 4 dni temu
Potężna burza nawiedza kazachskie miasto
Burza w jedną chwile zamieniła dzień w noc. Miasto Semey (Wschodni Region Kazachstanu).
175 · 44 · 4 dni temu
Cyber Marian w MaturaToBzdura pyta o czasy PRL-u
Na czym polegała "zimna wojna"? Czym była "żelazna kurtyna"? Trochę niepokojące jest to, co ludzie pamiętają z tak niedawnej historii.
76 · 44 · 4 dni temu
Chińska metoda czyszczenia słonecznika
Wyciąganie tych pestek (nasion?) to żmudna robota i nie wyobrażam sobie wyskrobać ich więcej niż z jednego słonecznika. W Chinach znaleźli na to jednak prosty sposób.
311 · 52 · 3 dni temu
Kaczyński: "Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego brata. Zamordowaliście go"
Na mównicy sejmowej "bez żadnego trybu" pojawił się prezes PiS Jarosław Kaczyński. I wygłosił krótkie przemówienie pełne mowy nienawiści. Nie jest to zabawne, wprost przeciwnie, biorąc pod uwagę że ten pan decyduje o prawie wszystkim co się zmienia dzisiaj w naszym kraju.
204 · 360 · 4 dni temu
Ta pani pomoże ci poćwiczyć utrzymywanie kontaktu wzrokowego
Utrzymywanie kontaktu wzrokowego z dziewczyną to oznaka pewności siebie i pierwszy krok do przypodobania się jej. Dasz radę utrzymać wzrok na jej oczach przez cały czas?
152 · 91 · 4 dni temu
Lądowanie sondy marsjańskiej Curiosity i niezwykłe zdjęcia z powierzchni planety
Film przedstawiający lądowanie sondy Curiosity na Marsie, od momentu odrzucenia osłony termicznej. Punktem wyjścia były zdjęcia zrobione przez kamerę MARDI zainstalowaną na pojeździe. Każde zdjęcie przeszło przez obróbkę kolorów, a następnie dla każdego ze zdjęć robionych co 1/4 sekundy zostały przez interpolację policzone klatki pośrednie, tak żeby uzyskać płynny ruch. Otrzymany e(...)
175 · 55 · 6 dni temu
Raki i po***bana seksuologia - kolejny przepis od Food Emperora
"Pytaliście o szwedzkie jedzenie. To proszę bardzo, zrobiłem wam szwedzkie jedzenie. Ser i raki" - napisał Food Emperor, który edukuje nas w zakresie seksuologii. I coś tam gotuje, czego raczej żaden z was i tak nie zrobi.
101 · 17 · 4 dni temu
Co tak naprawdę powiedział wczoraj Kaczyński w sejmie?
Wczoraj wieczorem doszło do burzy w sejmie i wybuchu u ana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Dodajmy - wybuchu słusznego. Spowodowany był on NIE tym co widzieliście w sieci, bo te materiały są sfałszowane przez TVN i inne firmy, a czymś zupełnie innym. Tylko tutaj zobaczycie taśmy prawdy!
154 · 117 · 3 dni temu
Rémi Gaillard "pozdrawia" turystów
W swoim najnowszym żarcie Remi wziął na cel turystów i przelatywał ze specjalnie przygotowanym banerem, którego widok wkurzył niejednego plażowicza. Nie obyło się bez interwencji policji.
107 · 24 · 5 dni temu
Bohaterski pieseł ratuje małą sarenkę przed utonięciem
Podczas spaceru ze swoim panem pies rzucił się do wody i wyciągnął z niej młodą sarnę. Psiak próbował nawet szybko postawić ją na nogi, ale wycieńczona sarenka potrzebowała chwili, żeby odsapnąć.
216 · 32 · 5 dni temu
Polscy kierowcy - wpadki i wypadki na egzaminie na prawo jazdy
Tym razem w popularnej serii zobaczymy w akcji ludzi, którzy dopiero starają się dołączyć do grona kierowców. Czy pojazdy egzaminacyjne sprawdzają się jako tarany? Zirytowana kobieta odjeżdża egzaminatorowi oraz "proszę pana, ten tir mnie kopnął".
89 · 70 · 5 dni temu
Sekrety zwykłej miary zwijanej
Kilka trików ze zwykłą miarą zwijaną, o których mogliście nie wiedzieć. Jak mierzyć w kątach i otworach, jak za pomocą miary zaznaczyć okrąg lub jak szybko podzielić półwyrób na kilka równych części.
294 · 52 · 5 dni temu
Fanowski zwiastun "filmu o Kubicy" - zanosi się na wielki kinowy hit
Chociaż powrót Roberta do F1 wciąż jest jeszcze celem, który polski kierowca dopiero musi zrealizować, to historia, jaką tworzy Kubica już teraz jest znakomitym scenariuszem filmowym. A jeden z fanów Polaka stworzył nawet zapowiedź takiego filmu.
248 · 56 · 5 dni temu